Ticari diyalogların ve alışverişlerin artık fiziksel ziyaretlerden ziyade sanal ortamda gerçekleştirildiği bir dönemdeyiz. Firmaların vitrini niteliğindeki web sitesi çözümleri konusunda comtr olarak kurumsal firmalar için sanal ortamda kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri hatta alışverişlerini yapabilecekleri kalifiye çözümler sunuyoruz.

 

comtr Web tasarımında tamamiyle kendi yazılımını kullanmaktadır. Sistem üzerinde herhangi bir güvenlik açığı bulunmamakla birlikte sürekli güncellenen bir yazılıma sahiptir. Google ve diğer arama motorları web'i dahada iyileştirmek için sürekli yenilikler yapıyor comtr olarak biz bu kodları hızlı bir şekilde sistemimize entegre ediyoruz. Hiç bir yenilikten geri kalmıyorsunuz.

 

Referanslarımızda gördüğünüz gibi tasarımlarımız tamamiyle bize özgüdür.

Kısaca referanslarımızdan siteler;

  1. Gizem Mobilya
  2. Saksı Market
  3. Green Spot
  4. Toshiba
  5. Makro Group

Referanslar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Web Sitesimi istiyorsunuz?

Web sitesi istiyorsanız aşağıdaki talep formunu doldurup bize nasıl bir site istediğinizi bildirin bizde hem bize gönderdiklerinizle birlikte kendi birikimlerimizi katarak en iyisine sizi ulaştıralım.

Öncelikle Photoshop'ta bir web tasarımı yapıp gönderirir tasarımı onayladığınızda yazılım kısmına geçeriz. Kolay kullanımlı yönetim panelimiz mevcuttur. İçeriklerinizi, ürünlerinizi kolay bir şekilde ekleyebilir, silebilir, düzenleyebilir veya taşıyabilirsiniz.

Web Site Talep Formu

Talep formu doldurduktan sonra destek ekibimiz size gün içerisinde ulaşıcaktır.

 

Çok rakibinizmi var?

Web tasarım yaparken dikkat edilmesi gerekenlerden biride budur. Web üzerinde çok rakibiniz varsa hem tasarımınızın özgün olması gerekiyor hemde optimizasyonunun doğru yapılması gerekiyor.

comtr olarak biz tamamiyle size özgün bir tasarım yapıyoruz. SEO konusunda profesyonel bir ekibe sahibiz bu konudaki detaylı açıklamayı seo sayfasından bulabilirsiniz.

SEO kısaca "Arama motoru optimizasyonu" demektir. Sizi rakiplerinizden dahada üst sıralara çıkarmak için kullandığımız bir yöntemdir.