ComTR İnternet Hizmetleri kurumsal firmalara çözüm sunmak için tüm departmanlarının deneyimleriyle ve altyapısıyla 

kurumsal çözüm üretme ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yönetim, Satış-Pazarlama, Yazılım, Web Tasarım, Hosting, SEO (arama motoru optimizasyonu)

departmanlarındaki deneyimli personellerimiz ile kurumsal bir çözüme ihtiyacı olan firmalara 

yerinde veya kendi çalışma ortamımızda toplantılar, beyin fırtınası (brain storming) ve piyasa araştırmaları/değerlendirmeleri 

yaparak en uygun çözümü saptamaya çalışıp bu çözümleri hizmete dönüştürüyoruz.

 

SEO Danışmanlığı

Web sitenizi arama motorlarında üst sıralaramı çıkarmak istiyorsunuz? İşte tam adresindesiniz comtr olarak biz SEO Danışmanlığı yapıyoruz. Google ve diğer arama motorları web teknolojilerini daha iyi yapmak için sürekli yenilikler çıkarmaktadır. Microdata bunun en büyük örneği biz yenilenen her sistemi kendi yazılımımıza entegre ederek müşterilerimizin daima arama sonuçlarında üst sıralarda olmasını sağlıyoruz.

 

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret sistemi tamamiyle kendi yazılımımızdır. İnternet üzerinden pazarlama ağı gün geçtikçe büyüyor. İnternet pazarı inanılmaz bir büyüme yaşarken siz bu ağın içerisinde kaybolabilirsiniz veya bu ağda yer bile alamayabilirsiniz. Comtr olarak biz sizi internet üzerinde saygın web sitelerinden yapıyoruz. Yaptığımız tasarımlar tamamiyle özgün ve hiç bir yerde olmayan tasarımlardır. SEO Çalışmalarımızda başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Web Tasarım

Web sitenizin tasarımı bir yana siteye yapılacak güncellemeleri takip etmek epey uğraştırıcı ve yorucu bir iştir. Web sayfanızda istediğiniz her türlü yazılımı comtr yapmaktadır. İçerik güncelleme desteği sağlayan Türkiyedeki tek firmadır.