SEO Nedir?

 

SEO İngilizce açıklama olarak Search Engine Optimization demektir. Türkçeside Arama Motoru Optimizasyo'nudur. 

Arama motorlarında üste çıkmak için yapılan tekniklere SEO Teknikleri diyoruz.

 

Bunun yapılma sebebi interneti daha kaliteli yapmaktır aslında. En doğru kodlamayı yapan ve en iyi SEO'yu yapan firmalar daima arama motorlarında üst sıralara çıkar. İnterneti daha kaliteli kullanmak için çıkarmılmış SEO yöntemi gittikçe yenileniyor ve değişimleri takip etmek gerekiyor.

 

SEO'nun Faydaları

SEO Yaptırdığınızda web siteniz arama motorlarında üst sıralara çıkar ve bu şekilde müşteri potansiyelinizi dahada arttırabilirsiniz. Günümüzde tüm firmalar arama motoru optimizasyonu yaptırmaktadır. Bunun nedeni ise müşteri potansiyelini dahada arttırmaktır.

Sadece SEO yaparak firmasını devasa büyüten firmalar vardır. Müşteri potansiyelini 100'den 1000'e çıkarabilirsiniz.

Yaptığınız iş Google ve diğer arama motorlarında kesinlikle aratılıyordur ve bu şekilde arama motorlarında üstte olduğunuzda direkt müşteriye hitap etmiş olursunuz.

 

ComTR'nin SEO Etkinliği

ComTR olarak biz Arama motoru optimizasyonunu en doğru şekilde yaparak güncel web sitelerinizi takip ediyoruz. Bu şekilde web siteniz arama motorlarında sıralama düşmeden hızla yükseliyor.

SEO'daki tüm yenilikleri takip ederek sistemimize entegre ediyoruz bu şekilde sistemimiz güncel oluyor ve web siteniz daima üste çıkıyor.

Türkiye'deki ilk Microdata ve Microformat SEO Tekniklerini ComTR uygulamıştır. 

 

Hemen SEO Talebinde bulunun! Büyümek için bir adım atın!